Organizowane wydarzenia

Jednym z kluczowych dla nas elementów jest odpowiednia promocja. Chcemy w pozytywny oraz ciekawy sposób zwiększać popularność tenisa stołowego, docierać do jak najszerszego grona dzieci, młodzieży, a także rodziców i zachęcać ich do przyjścia na salę sportową.

W tym celu, w ramach działania fundacji, zajmujemy się również organizacją oraz wspieraniem wydarzeń i eventów promujących tenis stołowy. Rozumiemy przez to wydarzenia stricte sportowe, takie jak turnieje okolicznościowe, turnieje szkolne czy lekcje pokazowe, ale także udział w eventach ogólnosportowych, lokalnych, zachęcających młodzież do aktywności i realizowania swoich pasji lub wszędzie tam gdzie mamy możliwość zainteresować młode pokolenie rakietką i piłeczką.

Regularnie organizujemy:

1. Turnieje „Rodzinne Rakiety” z dofinansowaniem Pomorskiej Federacji Sportu