Prowadzone treningi

Jako jeden z najbardziej utytułowanych zawodników i trenerów w historii polskiego tenisa stołowego, kształcę kolejne pokolenia mistrzów skupiając się na następujących obszarach:

Taktyka

Od tego wszystko się zaczyna. Najważniejsze jest, by wiedzieć na co zwracać główną uwagę podczas meczu. O tym jest ten obszar.

Czytanie gry i rotacji

Jednym z głównych elementów tenisa stołowego jest rotacja. Bez odpowiedniej oceny rotacji nadanej przez rywala, możliwość prawidłowego odbioru zagrania jest bardzo ograniczona.

Praca nogami i podstawy gry

Wbrew pozorom tenis stołowy to nie tylko ręce, ale także a może i przede wszystkim nogi i tułów. Prawidłowe ustawienie przy stole oraz poruszanie się jest niezbędnym elementem gry.

Serwis

Serwis rozpoczyna każdą akcję, może dać zagrywającemu przewagę i inicjatywę w akcji, to właśnie dlatego jest tak istotny.

Gra w ofensywie

Najważniejszym, ale także i najtrudniejszym elementem gry ofensywnej jest zagranie top spin. Nauczę Cię grać profesjonalne top spiny.

Gra w defensywie

Gra w defensywie jest również bardzo istotna. Granie bloków, skuteczna obrona może spowodować wyjście z opałów w niejednej akcji.

Gdzie i kiedy gramy

Przejrzyj poniższy harmonogram, by wiedzieć gdzie i kiedy do nas dołączyć.

LokalizacjaPnPt
Centrum Sportowe w Kielnie
ul. Szkolna 6 Kielno
18:00 – 20:0017:00 – 19:00

Dlaczego warto ze mną trenować?

Oto osiągnięcia sportowe moich podopiecznych w czasie, gdy byłem ich trenerem:

1992

Tytuł mistrzów Europy juniorów w grze deblowej zdobyli L. Błaszczyk i T. Krzeszewski – Topolcany

1993

V-ce mistrzostwo Świata do lat 20 (Błaszczyk, Skierski, Krzeszewski, Szafranek) – Japonia

1996

V-ce mistrzostwo Europy w pary deblowej Grubba – Błaszczyk (byłem nawet trenerem samego Grubby !!!)

Brązowy medal drużyny na tych samych mistrzostwach Praga 96 (prowadziliśmy zespół wspólnie ze S .Dryszelem)

Srebrny medal MEJ w kat. kadet gra podwójna M. Czerniawski – J. Kosowski

Brązowy medal drużyny w składzie: B. Such, M. Czerniawski, J. Kosowski, J. Sagan

1998

Brązowy medal drużyny MEJ w Terni w składzie B. Such, J. Kosowski, M. Gołdyn, M. Czerniawski, Ł. Godlewski

1999

Złoto drużyny w MEJ w składzie D. Górak, B. Such, J. Kosowski, Ł. Godlewski, P. Matuszewski

Srebrny w grze pojedynczej B. Such

2000

II-gie z rzędu złotko dla Polski w MEJ w drużynie w składzie D. Górak, B. Such, M. Czerniawski, J. Kosowski

Brązowy medal debla B. Such – M. Czerniawski

2001

Dwa złote medale D. Góraka!!! W grze podwójnej oraz pojedynczej (zostałem zdetronizowany. Do tej pory jako jedyny posiadałem tytuł indywidualnego mistrza Europy)

Brąz kadeckiej pary deblowej P. Chmiel – M. Pietkiewicz

Srebro kadeckiej pary mieszanej Visky – J. Perek

Brązowy medal ME juniorek pary deblowej R. Krawczyk – M. Cichocka

Srebro medal ME kadetek pary deblowej N. Partyka – M. Gołota

2006

Sarajewo – Srebrny medal w turnieju drużynowym juniorek: Natalia Partyka, Natalia Bąk, Marta Gołota i Weronika Walna.

2007

Bratysława ME juniorek – Brązowy medal w grze indywidualnej Natalii Partyki, srebrny medal w grze podwójnej: Natalia Partyka/Natalia Bąk, srebrny medal w grze mieszanej: Natalia Bąk/Darius Knight oraz brązowy: Natalia Partyka/Abdel-Kader Salifou.

Brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorek w składzie: Natalia Partyka, Natalia Bąk, Katarzyna Grzybowska, Anna Żak.