Gdzie i kiedy gramy

Przejrzyj poniższy harmonogram, by wiedzieć gdzie i kiedy do nas dołączyć.

Lokalizacja Pn Wt Śr Czw Pt
Kielno 17.00-19.00 - - 15.00-17.00 -
Bojano - - 15.00-17.00 - -

Dlaczego warto ze mną trenować?

Oto osiągnięcia sportowe moich podopiecznych w czasie, gdy byłem ich trenerem:

1992

Tytuł mistrzów Europy juniorów w grze deblowej zdobyli L. Błaszczyk i T. Krzeszewski – Topolcany

1993

V-ce mistrzostwo Świata do lat 20 (Błaszczyk, Skierski, Krzeszewski, Szafranek)-Japonia

1996

V-ce mistrzostwo Europy w pary deblowej Grubba- Błaszczyk (byłem nawet trenerem samego Grubby !!!)

Brązowy medal drużyny na tych samych mistrzostwach Praga 96 (prowadziliśmy zespół wspólnie ze S .Dryszelem)

1997

Srebrny medal MEJ w kat. kadet gra podwójna M. Czerniawski- J. Kosowski

Brązowy medal drużyny w składzie: B. Such, M. Czerniawski, J. Kosowski, J. Sagan

1998

Brązowy medal drużyny MEJ w Terni w składzie B. Such, J. Kosowski, M. Gołdyn, M. Czerniawski, Ł. Godlewski

1999

Złoto drużyny w MEJ w składzie D. Górak, B. Such, J. Kosowski, Ł. Godlewski, P. Matuszewski

Srebrny w grze pojedynczej B. Such

2000

II-gie z rzędu złotko dla Polski w MEJ w drużynie w składzie D. Górak, B. Such, M. Czerniawski, J. Kosowski

Brązowy medal debla B. Such-M. Czerniawski

2001

Dwa złote medale D. Góraka!!! W grze podwójnej oraz pojedynczej (zostałem zdetronizowany. Do tej pory jako jedyny posiadałem tytuł indywidualnego mistrza Europy)

Brąz kadeckiej pary deblowej P. Chmiel-M. Pietkiewicz

Srebro kadeckiej pary mieszanej Visky- J. Perek

Brązowy medal ME juniorek pary deblowej R. Krawczyk- M. Cichocka

Srebro medal ME kadetek pary deblowej N. Partyka- M. Gołota

2006

Sarajewo – Srebrny medal w turnieju drużynowym juniorek: Natalia Partyka, Natalia Bąk, Marta Gołota i Weronika Walna.

2007

Bratysława ME juniorek – Brązowy medal w grze indywidualnej Natalii Partyki, srebrny medal w grze podwójnej: Natalia Partyka/Natalia Bąk, srebrny medal w grze mieszanej: Natalia Bąk/Darius Knight oraz brązowy: Natalia Partyka/Abdel-Kader Salifou.

brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorek w składzie: Natalia Partyka, Natalia Bąk, Katarzyna Grzybowska, Anna Żak.

Uwaga! Możliwość gry z wirtuozem tenisa stołowego!

Teraz masz szansę zapisać się na trening ze światową legendą tenisa stołowego, Leszkiem Kucharskim!